Doğal Gaz İş Birimi

17 Haziran 2019 tarihinde SOCAR Türkiye ailesine katılan Bursagaz, Kayserigaz'ın yanı sıra SOCAR Enerji Ticaret A.Ş. de Doğal Gaz İş Birimi yönetiminde faaliyet gösteriyor.

Kesintisiz Doğal Gaz Arzı

Bursa ve Kayseri’de yaklaşık 1,5 milyonu aşkın aboneye doğal gaz dağıtımı sağlayan Bursagaz ve Kayserigaz, dünya standartlarındaki hizmet kalitesi ve büyüme odaklı gelişim stratejisiyle tüm sektöre ilham olurken, Doğal Gaz İş Birimi’ne güç kazandırıyor.

İlerici Çözümler

2009 yılından beri aktif olduğu doğal gaz toptan satış piyasasındaki en büyük özel sektör oyuncusu olan SOCAR Enerji Ticaret, aynı zamanda elektrik ticaret ve satışında lider kuruluşlardan biri. Grup şirketlerimiz de dahil olmak üzere tüm paydaşlarına doğalgaz, elektrik ticaret ve satış hizmeti sağlayan şirket, yıllık 19 TWh ticaret ve satış hacmine sahip. Enerji arenasında müşterilerine çözüm ortağı olmayı da amaçlayan SOCAR Enerji Ticaret, geliştirdiği yenilikçi ürünler ve karbon nötr çözümlerle hizmet kalitesini iyileştirmeyi sürdürüyor.

“Bursagaz, EPDK tarafından Ar-Ge projesi en çok onaylanan doğal gaz dağıtım şirketlerinden birisi. Kayserigaz ise EPDK tarafından Ar-Ge projesi kabul edilen ve geliştirdiği projeyle ödül alan ilk doğal gaz dağıtım şirketi.”