SOCAR Sigorta

2022 yılında kurulan SOCAR Sigorta, uzman kadrosu ile grup şirketlerimize ve diğer paydaşlarımıza sigorta ve reasürans brokerliği hizmetleri sunuyor. Yerel ve uluslararası sigorta piyasasındaki en güvenilir şirketlerle anlaşmalar yapan işletme, kurumsal ve bireysel müşterilerine piyasadaki en iyi şart ve teminatlarda sigorta ve reasürans çözümleri getiriyor.

Yetkin Bilgi ve Donanım

Başta yangın, mühendislik, sorumluluk sigortaları olmak üzere tüm sigorta branşlarında aktif olarak faaliyet gösteren SOCAR Sigorta hem sigortacılık hem de enerji sektöründeki bilgi ve donanımıyla müşterileri için en uygun sigorta programlarını oluşturuyor.

Geniş Kapsamlı Hizmet

SOCAR Sigorta hizmet portföyündeki sigorta brokerliğinin yanı sıra proaktif hasar yönetimi yaklaşımını benimseyerek, kaza ve afetlerin yol açabileceği hasar senaryolarının oluşturulması, buna uygun teminatların belirlenmesi, hasar prosedürlerinin hazırlanması gibi konularda da müşterilerine kapsamlı bir danışmanlık hizmeti veriyor.

Güçlü Paydaş İlişkileri

Yerel ve uluslararası piyasadaki en saygın sigorta ve reasürans şirketleriyle çalışan SOCAR Sigorta, müşterilerine getirdiği yenilikçi çözümlerle satın alma gücünü her geçen gün artırmaya odaklanıyor.

SOCAR Sigorta uzman kadrosu ve güçlü paydaş ilişkileri sayesinde sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırıyor.