Millenicom

2004 yılında kurulan Millenicom, 2019 yılından bu yana SOCAR Türkiye çatısı altında alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapıyor. Türkiye’nin dört bir yanına uygun fiyat avantajlı, kesintisiz ve kaliteli internet hizmeti sunan şirket, dinamik ağ altyapısı ile kullanıcılarını dünyaya bağlıyor.

Benzersiz Hizmet Kalitesi

Millenicom bireysel kullanıcılarına Türk Telekom ve Superonline altyapısı ile ADSL, VDSL, FİBER internet ve sabit telefon hizmetleri veriyor. Kurumsal kullanıcılarına ise sabit internet ve telefon hizmetlerinin yanı sıra iş kalitesini yükselten, hayatı kolaylaştırıcı bulut çözümler sunuyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Millenicom, tüm kullanıcılarına cazip fiyatlı, taahhütsüz, gerçek, sınırsız ve kotasız internet ile 7/24 çağrı merkezi desteği gibi avantajlar da sağlıyor.

Güçlü Dijitalleşme

Millenicom, WhatsApp üzerinden müşterilerine hizmet vermeye başlayan ilk telekom operatörü. Müşterilerin talep ve şikayetlerine mümkün olan en hızlı şekilde cevap vermeyi, aynı zamanda da çalışan maliyetlerini düşürmeyi hedefliyor. Bu kapsamda yapay zekâ teknolojilerini kullanarak devreye aldığı Çağrı Merkezi Sesli Yanıt Sistemi ile arıza oluşturma, aktivasyon bilgilendirme, otomatik ödeme talimatı alma gibi işlemleri yürütüyor. Sesli yanıt sistemiyle teknik arızalarda hat değerlerinin otomatik olarak kontrol edilmesi sağlanırken ve arıza kaydının insan kontrolü olmadan alınabilmesi de mümkün hale geliyor. Millenicom, dijital kanalları kullanarak teknik hataların kısa sürede sıfırlanabildiği, verimli ve çözüm odaklı bir sistem ile müşterilerine ulaşıyor.

Müşteri Memnuniyetinde Maksimum Başarı

Hizmet kalitesini daima geliştirmeye adanan Millenicom başarıdan başarıya koşuyor. 2017 yılında Bilişim 500 araştırmasında “Yılın Alternatif Operatör Hizmeti Kategori Birincisi” seçilen şirket, hem 2018 hem de 2019 yılında Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı araştırmasında “İletişim Hizmetleri Sektör Üçüncüsü” seçildi. 2020 ve 2021 yıllarında ise Şikayetvar Müşteri Memnuniyeti yarışmasında GOLD ödülünü elde ederek rakip operatörleri geride bırakan Millenicom, önümüzdeki süreçte daha çok çalışarak özgün ve geniş kapsamlı fiber internet çözümleri geliştirmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin tüm illerine aktif olarak internet hizmeti sağlayan Millenicom’un bireysel ve kurumsal müşteri sayısı 330 bini aşıyor.