Haberler

Social Media Awards'ta Enerji Kategorisinde 3. Kez Altın Ödül'ün Sahibi SOCAR Türkiye

SOCAR Türkiye, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Social Media Awards’ta enerji kategorisinde sosyal medyayı en iyi kullanan marka olarak 3. kez üst üste altın ödülün sahibi oldu!

Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliğiyle düzenlenen Social Media Awards, Türkiye'nin en güvenilir sosyal medya yarışması olarak kabul ediliyor. 

Her sektörde ödül alacak firmalar belirlenirken, Türkiye'deki 32.000 markanın sosyal medya hesapları yıl boyunca takip ediliyor ve hesapların takipçi, etkileşim ve devamlılık gibi kriterlerini dikkate alınıyor. Markalar tamamen tamamen analitik verilere dayanarak sıralanıyor ve sosyal medyayı en iyi kullanan firmalar yıl sonunda ödülün sahibi oluyor. 

 

Diğer Haberler

Türkiye ve Azerbaycan kardeşliğinin Anadolu'ya Atılan İmzası TANAP’ın ...

Haberler

TANAP, 30 Haziran 2020 tarihine kadar olan 2 yıllık süre zarfında Türkiye’ye toplamda 6 milyar metreküp gaz taşımış olacak.

Devamını Oku

Petkim, Tıbbi Malzeme ve Ambalaj Hammaddelerinin Üretimine Ağırlık Ver ...

Haberler

Petkim, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (KOVID-19) salgınına karşı verilen mücadelede, üretim planını iç piyasanın ihtiyacına yöne ...

Devamını Oku

SOCAR, Türkiye’den Ülkelerine Dönemeyen Azerbaycan Vatandaşları İle Öğ ...

Haberler

SOCAR, salgın dolayısıyla Azerbaycan’a dönemeyen Azerbaycan vatandaşları ve Türkiye’de okuyan Azerbaycanlı öğrencilere destek veriyor.

Devamını Oku