Haberler

SOCAR Türkiye, Social Media Awards Turkey'de Enerji Kategorisinde Altın Ödülün Sahibi Oldu

SOCAR Türkiye, Türkiye'nin en büyük sosyal medya ödülleri olan "Social Media Awards Turkey" kapsamında"Enerji Şirketleri" kategorisinde lider olarak altın ödülün sahibi oldu.

Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliği ile düzenlenen Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödülleri olan “Social Media Awards Turkey" ödülleri dün akşam düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

Türkiye’de sosyal medya alanında en güvenilir hesaplama aracı BoomSonar’ın 1 Nisan 2016 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında veriler baz alınarak yapılan hesaplamalarda SOCAR Türkiye, “Enerji Şirketleri” kategorisinde sektöründe lider olarak altın ödüle layık görüldü.

Diğer Haberler

Türkiye ve Azerbaycan kardeşliğinin Anadolu'ya Atılan İmzası TANAP’ın ...

Haberler

TANAP, 30 Haziran 2020 tarihine kadar olan 2 yıllık süre zarfında Türkiye’ye toplamda 6 milyar metreküp gaz taşımış olacak.

Devamını Oku

Petkim, Tıbbi Malzeme ve Ambalaj Hammaddelerinin Üretimine Ağırlık Ver ...

Haberler

Petkim, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (KOVID-19) salgınına karşı verilen mücadelede, üretim planını iç piyasanın ihtiyacına yöne ...

Devamını Oku

SOCAR, Türkiye’den Ülkelerine Dönemeyen Azerbaycan Vatandaşları İle Öğ ...

Haberler

SOCAR, salgın dolayısıyla Azerbaycan’a dönemeyen Azerbaycan vatandaşları ve Türkiye’de okuyan Azerbaycanlı öğrencilere destek veriyor.

Devamını Oku