Page Menu

İş Alanları

Enervis

2019 yılından itibaren SOCAR Türkiye çatısı altında faaliyetlerini sürdüren, enerji ve dağıtım sektöründe uzmanlaşmış bir servis sağlayıcı olan Enervis, faaliyetlerine 2012 yılında başladı. Etüt ve danışmanlık hizmetleri (ESCO), enerji verimliliği ve verimli tesis projelendirme (EPC) Enervis’in üç ana hizmet başlığını oluşturuyor.

 

ENERVİS-ENERJİ ETÜDÜ 2 - Copy

Enervis’in müşterilerine sunduğu hizmetler ve uzmanlaştığı alanlar arasında; sanayide ve binalarda enerji verimliliği danışmanlığı ve uygulamaları, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Danışmanlığı, yenilenebilir enerji sistemleri danışmanlık uygulamaları, güneş enerji santralleri teknik servis ve bakımı, teknik-mesleki eğitim, doğalgaz altyapı yapım hizmet faaliyetleri, iç tesisat kontrol, sayaç kalibrasyonu, sayaç okuma, gaz kesme-açma uygulamaları bulunuyor.

 

ENERVİS-ENERJİ ETÜDÜ 1 - Copy

Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilirlik

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik alanlarında bütüncül bir hizmet sunmaya odaklanan Enervis, ilaç, gıda, otomotiv gibi farklı sektörlerde yeni fabrika ve tesisat kurulumlarını, tüm verimlilik kriterlerini dikkate alarak ve anahtar teslim iş modeli kapsamında hayata geçiriyor.

Türkiye’nin enerji verimliliğinin %20 artırılması ulusal hedefine ulaşmayı misyon edinen Enervis, sanayi işletmelerinin kaynaklarını verimli kullanması, yeşil enerji kaynaklarından enerji üretimi konularında Türk sanayicisine hizmet veriyor.