Page Menu

İş Alanları

Depolama - SOCAR Depolama

Enerji Zincirinin Ayrılmaz Halkası

2016 yılında faaliyete başlayan SOCAR Depolama, SOCAR Enerji zincirinin depolama ve operasyon halkasını temsil ediyor.

 

SOCAR Depolama 1

 

SOCAR Depolama, SOCAR grup şirketlerinin ve iş ortaklarının talepleri doğrultusunda, petrol ürünlerinin ve doğalgazın tanklarda depolanması, kara ve deniz tankerlerine dolum operasyonları ve deniz tankerlerinden tanklara tahliye operasyonları gibi konuları ulusal ve uluslararası şartlara ve İSG-Ç politikasına uygun şekilde yürütüyor.

 

SOCAR Depolama 2 830 

 

İzmir Aliağa’daki SOCAR Depolama terminali, 200.000 metreküp akaryakıt ürünü ve 45.000 metreküp LPG depolama kapasitesi ile Ege Bölgesi’nin en büyük terminali konumunda. Devam etmekte olan ilave 350.000 metreküplük kapasite artışı ve iskele genişletme projelerinin sonrasında Türkiye’nin en büyük 5 terminalinden biri olacak. SOCAR Depolama, Kocaeli Gebze ve Hatay Dörtyol bölgelerindeki tesislerde akaryakıt ve kimyasal ürünleri depolama ve elleçleme faaliyetleri, Denizli ve Ordu bölgelerindeki tesislerimizde CNG dolum faaliyetlerini yürütüyor.

 

STAR Rafineri’nin 2018 yılında üretime başlamasıyla beraber SOCAR Depolama, faaliyet bölgelerini genişleterek Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vermeyi hedefliyor.

 

SOCAR Depolama'ya ait entegre yönetim sistemi politikasını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. 
SOCAR Depolama liman hizmetleri ücret tarifesini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. 
SOCAR Depolama tehlikeli madde rehberinin Türkçesi için buraya tıklayabilirsiniz. İngilizcesi için de buraya tıklayabilirsiniz
SOCAR Depolama'nın büyük endüstriyel kazaların önlenmesine ilişkin bilgilendirme metni için buraya tıklayabilirsiniz. 

Tüm şikayetleriniz, görüş ve önerileriniz için buraya tıklayabilir veya crm@socar.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. 

SOCAR Depolama 3