Page Menu

Kariyer

SOCAR Türkiye’de Çalışan Olmak 

SOCAR Türkiye olarak insan kaynakları politikamızın temelinde elbette ki insan var. Bu doğrultuda, etik değerlerin var olduğu, güvenli, adil ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamayı, motivasyonu yüksek tutan uygulamalar sunmayı, kurumsal gelişimimizi sürdürürken sadece nitelikli iş gücünü tercih etmekle kalmayıp, onların da ilk tercihi olmayı ve böyle kalmayı, aynı zamanda küresel yaklaşımla geleceğe yönelik insan kaynağını en verimli şekilde oluşturmayı hedefliyoruz.

 

Her bir çalışanımızın büyüyen yapımız içerisinde bizi geleceğe taşıyacak etki ve öneme sahip olduğuna inanırız. Başarımızın, çalışanlarımızın sergilediği ve sergileyeceği yüksek performansla direkt bağlantılı olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal değerlerimiz doğrultusunda doğru pozisyona doğru aday prensibiyle insan kaynağımızı oluşturur ve onların gelişimi ve yüksek motivasyonu için rekabetçi fırsatlar sunarız. SOCAR’ın Türkiye’deki projeleri ve işletmeleri düşünüldüğünde, birbirinden değerli projelerde görev alma ve hayata geçirme gururunu birlikte yaşarız.

 

SOCAR Türkiye olarak çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlamak adına eğitim ve gelişimleri için ciddi yatırım yapar, kariyer gelişimlerini global ve profesyonel araçlar kullanarak destekler ve global metodolojilere dayanan rekabetçi ve adil ücret ve yan hak uygulamaları sunarız.

 

Kurumsal etik prensipleri çerçevesinde, iletişim ortamının verimli ve motivasyonel bir iklimde olmasını temel prensip olarak benimseriz ve teşvik ederiz. 

Kariyer_calisanOlmak-